Japonský brouk

  • Vytváří kreativní prostor
  • Obklopuje děťátko inspirací
  • Vyzývá k vymýšlení příběhů
  • Podporuje lásku k nejmenším tvorům
  • Jednoduchý přírodní styl
  • Pevný a tvrdý materiál
  • Potištěno netoxickými rostlinnými inkousty

Detailní informace ›

299 Kč
Skladem

Připravte vašemu drobečkovi krásný a kreativní prostor v jednoduchém a přírodním stylu. Takový, ve kterém se všichni budete cítit příjemně. Pojďte na stěnách vytvořit nádherný svět plný broučků motýlů z celé naší planety, včelek lučních koníků od Studio ROOF.

Zajímavost

Vydejte se s japonským broučkem na cestu kolem světa. Je to statečný brouk průzkumník. Cestuje po naší planetě z kontinentu na kontinent při obchodní přepravě půdy. Z objevování světa se však málokdy vrátí. Dospělí jedinci totiž žijí jen asi 30 - 45 dní. Za cestovatelské dobrodružství to ale stojí.

Materiál

Tento nádherný 3D model zvířátka od Studio ROOF obdržíte v ploché krabičce. Jednotlivé dílky vylámete jednoduše z předlohy a snadno sestavíte. Obrázkový návod najdete na vnitřní straně obalu. Tato dekorace je vyrobena z pevné a tvrdé recyklované lepenky. Materiál je velmi kvalitní, protože však jsou dílky velice přesné, nemusely by vydržet hrubé zacházení. Buďte tedy, prosím, při sestavování opatrní. Doporučujeme, aby se ho ujali maminka a tatínek. Dekorace je samozřejmě potištěna pouze netoxickými rostlinnými inkousty.

Každá dekorace má na spodní straně sundavací úchytku s kruhovým otvorem, za kterou je možné ji pověsit na háček, věšáček, skobičku nebo třeba hřebíček. Háčky nejsou součástí dekorace, ale můžete je u nás zakoupit - klikněte zde Samolepicí háčky na stěnu.

Údržba

Při znečištění dekoraci pouze otřete suchým hadříkem. Nedoporučujeme časté přemísťování z jednoho místa na druhé, aby nedošlo k poškození.

Detaily

Kategorie

DEKORACE DO DĚTSKÉHO POKOJE

Obsah po sestavení

1ks dekorace JAPONSKÝ BROUK

Rozměry po sestavení

7 x 5 x 16 cm

Balení obsahuje

2 x list A4 se 14 kusy k vylámání z předlohy

Navrženo

v Nizozemsku

Vyrobeno

ekologickým a udržitelným způsobem v Číne, více ZDE

Výrobce

Studio ROOF

Kategorie: Dekorace do dětského pokoje od Studio ROOF
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TN Avatar autora | 19.11.2021
Tak tohle je pecka ,obdivuje každy mam v pokojíčku.
5
MP Avatar autora | 6.5.2021
Ekologická výroba, to mám rád! Máme všechny a jsou geniální. Je vidět, že prioritou pro tento obchod je spokojený zákazník.
MB Avatar autora Martin Baumann (Administrátor) 23.5.2021
Dobrý den Marku, moc děkujeme za hodnocení. Spokojený zákazník pro nás není jen fráze, ale opravdu cíl, za kterým jdeme, a který je pro nás skutečně prioritou. Jsme rádi, že jste byl se vším spokojen a pokud budete časem rozšiřovat dekoraci, budeme rádi když se na nás zase obrátíte. Ještě jednou děkujeme Martin Baumann - lupavkapse.cz
Zpět do obchodu