Luční koník

  • Podporuje dětskou kreativitu a tvořivost
  • Inspiruje k šetrnosti k přírodě
  • Vyzývá k vymýšlení příběhů
  • Vykouzlí útulný pokojík
  • Jednoduchý přírodní styl
  • Pevný a tvrdý materiál
  • Potištěno netoxickými rostlinnými inkousty

Detailní informace ›

299 Kč
Skladem

Dopřejte vašemu děťátku dětství plné přírody, inspirace a vlastních příběhů. S přispěním dekorací od Studio ROOF ho obklopte kreativním prostředím a pak už jen ponechte volnost dětské tvořivosti. Pojďme společně vykouzlit útulný, krásný a přírodní pokojík.

Zajímavost

Připravit se, pozor, HOP! Celé fotbalové hřiště elegantně přeskakujete jedním skokem. Jen si to představte. Úžasné, že? Luční koník, kterého správně nazýváme kobylka zelená, dokáže vyskočit až 25 cm vysoko a 1 metr daleko. Pokud bychom dokázali skákat jako tento šikula, pak bychom při naší velikosti na jeden jediný skok opravdu přeskočili celé fotbalové hřiště.

Materiál

Tento nádherný 3D model zvířátka od Studio ROOF obdržíte v ploché krabičce. Jednotlivé dílky vylámete jednoduše z předlohy a snadno sestavíte. Obrázkový návod najdete na vnitřní straně obalu. Tato dekorace je vyrobena z pevné a tvrdé recyklované lepenky. Materiál je velmi kvalitní, protože však jsou dílky velice přesné, nemusely by vydržet hrubé zacházení. Buďte tedy, prosím, při sestavování opatrní. Doporučujeme, aby se ho ujali maminka a tatínek. Dekorace je samozřejmě potištěna pouze netoxickými rostlinnými inkousty.

Každá dekorace má na spodní straně sundavací úchytku s kruhovým otvorem, za kterou je možné ji pověsit na háček, věšáček, skobičku nebo třeba hřebíček. Háčky nejsou součástí dekorace, ale můžete je u nás zakoupit - klikněte zde Samolepicí háčky na stěnu.

Údržba

Při znečištění dekoraci pouze otřete suchým hadříkem. Nedoporučujeme časté přemísťování z jednoho místa na druhé, aby nedošlo k poškození.

Detaily

Kategorie

DEKORACE DO DĚTSKÉHO POKOJE

Obsah po sestavení

1ks dekorace LUČNÍ KONÍK

Rozměry po sestavení

14 x 7 x 29 cm

Balení obsahuje

2 x list B4 s 13 kusy k vylámání z předlohy

Navrženo

v Nizozemsku

Vyrobeno

ekologickým a udržitelným způsobem v Číne, více ZDE

Výrobce

Studio ROOF

Kategorie: Dekorace do dětského pokoje od Studio ROOF
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 8.5.2021
Nevšední, kvalitní dekorace v krásných barvách. Splňuje mé očekávání. Mému 2 letému synovi udělala velikou radost. Máme několik různých broučků. Vřele doporučuji
MB Avatar autora Martin Baumann (Administrátor) 23.5.2021
Dobrý den Marie, jsme moc rádi, že jste byla se vším spokojena. Broučci jsou opravdu nádherní. Pokud byste v budoucnu potřebovala cokoliv dalšího, budeme moc rádi, když se na nás zase obrátíte! Ještě jednou děkujeme a přejeme fajn den Martin Baumann - lupavkapse.cz
Zpět do obchodu