Chytání rybiček na udici - Přírodní

  • Rozvíjí jemnou motoriku a vnímání tvarů
  • Vyrobeno z přírodního jemně broušeného dřeva
  • Zpracování tvarů je přesné a dokonalé 
  • Uloženo v příjemném bavlněném pytlíku
  • Vyrobeno v rodinné firmě na Ukrajině
  • Netoxické materiály
  • Jednoduchý přírodní styl
  • Nádherný dárek pro zvídavé děti

Detailní informace ›

630 Kč
Skladem

Naučte se společně geometrické tvary, rozvíjejte dětskou vytrvalost, pozornost, jemnou motoriku a prostorové myšlení. Děti chytání rybiček na udici milují. Tuto nádhernou hru od Babai Toys totiž mohou hrát s rodiči i přáteli, doma, na cestách, anebo třeba v parku. Dopřejte dětem volnost při poznávání složitých geometrických tvarů právě tímto nesmírně poutavým způsobem, tedy nejen zrakem, ale především hmatem. Okouzlí vás svou elegantností a přesností.

DOPORUČENÍ: Osvěžte si fantazii a všechny rybičky si kreativně pojmenujte, zábava je pak naprosto dokonalá.

Zajímavost

V samém srdci Borůvkového království je malinká studánka. Žije v ní kouzelný vodník Úhelníček. Nejvíc na světě miluje pravé úhly a špičaté rohy. A je to také pěkný nezbeda. Jednoho dne si totiž umínil, že studánka bude přece mnohem krásnější, když bude celá pravoúhle zahnutá a trochu špičatá. A tak se dal ten šikula do práce. A víte, jak to dopadlo? Teď jsou všechny rybky ve studánce geometrické, kamínky špičaté a lotosové kvítky hranaté.

Materiál

Magnetická hra lovení rybiček na prut v přírodním provedení od Babai Toys je ekologická a odolná sada 12 kusů rybiček a 2 kusů prutů z přírodního dřeva. Každý kus je vyroben z jemně broušené březové překližky vysoké kvality EURO 1 s certifikací FSC (výrobek z šetrně obhospodařovaných lesů). Díky přírodním materiálům se jedná o udržitelnou hračku, s minimálním dopadem na životní prostředí. Součástí hračky jsou kovové magnety. Rybičky jsou uloženy v bavlněném pytlíku se šňůrkou, aby si je děti mohly vzít kamkoliv potřebují. Jsou pro vaše děťátko naprosto bezpečné. Vysoce kvalitní výrobek.

Údržba

Při znečištění rybičky otřete nejprve vlhkým hadříkem, namočeným v čisté vodě, a poté je utřete do sucha. Bavlněný pytlík perte v ruce nebo na jemný program, a to při teplotách do 30 °C. Naše hračky jsou 100% přírodní, a proto se mohou objevit drobné nedokonalosti nebo nesrovnalosti. Hra je určena pro děti od 3 let výše.

Detaily

Kategorie

HRAČKY PRO DĚTI

Obsah

1ks hračka CHYTÁNÍ RYBIČEK NA UDICI - PŘÍRODNÍ

Balení obsahuje

spoustu legrace, 12 geometrických rybiček, 2 rybářské pruty, bavlněný pytlík se šňůrkou na přenášení

Vyrobeno

udržitelným způsobem na Ukrajině

Certifikováno

na Ukrajině

Výrobce

Babai Toys

Kategorie: Hračky pro děti
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KS Avatar autora | 14.5.2021
Zábava pro všechny! :D Milujeme je.
Zpět do obchodu