Babai Toys

„JSME PROFESIONÁLNÍ DESIGNEŘI. NAŠÍ VÁŠNÍ JSOU DŘEVĚNÉ HRAČKY. PŘIROZENÉ, SKUTEČNÉ, ÚŽASNÉ.“

Babai Toys je nesmírně vzácná společnost z Kyjeva na Ukrajině.

Všechno to začalo tím, že zakladatelky společnosti hledaly pro své vlastní děti hračky, které by jim umožnily volně si hrát, aniž by to omezovalo dětskou představivost a kreativitu.

 Babai Toys - Hračky - Hračkářství snů Lupa v Kapse

Hračky od Babai Toys vynikají jasnými liniemi a minimalistickým designem.

Tyto ženy dokáží spojit tradici a moderní pojetí výroby hraček - povzbuzují tak dětskou fantazii a inspirují k velkým snům.

Hračky vyrábí z přírodních surovin a pomocí postupů, šetrných k životnímu prostředí. Jsou proto bezpečné pro malé děti, a zároveň jejich jednoduchá konstrukce a inteligentní design již dlouho oslovují všechny věkové kategorie.

Hračky jsou s láskou vyráběny v malých továrnách a rodinných podnicích, protože kvalitní zpracování dřeva má na Ukrajině dlouhou tradici.

Zpracovávají pouze dřevo s certifikací FSC z šetrně obhospodařovaných lesů.

Babai Toys - Domeček pro panenky - Hračkářství snů Lupa v Kapse

Každou hračku lze použít kdekoli - doma, ale také na pláži, v parku nebo na cestách. A aby se na cestách ani venku nic neztratilo, jsou součástí hraček bavlněné pytlíky pro skladování.

Děkujeme, že tuto úžasnou společnost podporujete spolu s námi.

Natália & Martin ❤️

Logo Lupa v Kapse

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení