Chytání rybiček na udici - Barevné

  • Rozvíjí vnímání tvarů a prostorové myšlení
  • Vyrobeno z přírodního jemně broušeného dřeva
  • Zpracování tvarů je přesné a dokonalé 
  • Uloženo v příjemném bavlněném pytlíku
  • Vyrobeno v rodinné firmě na Ukrajině
  • Netoxické materiály a barvy
  • Nádherný dárek pro zvídavé děti

Detailní informace ›

730 Kč
Vyprodáno

Naučte se společně geometrické tvary, rozvíjejte dětskou vytrvalost, pozornost, jemnou motoriku a prostorové myšlení. Děti chytání rybiček na udici milují. Tuto nádhernou hru od Babai Toys totiž mohou hrát s rodiči i přáteli, doma, na cestách, anebo třeba v parku. Dopřejte dětem volnost při poznávání složitých geometrických tvarů právě tímto nesmírně poutavým způsobem, tedy nejen zrakem, ale především hmatem. Okouzlí vás svou elegantností a přesností.

DOPORUČENÍ: Osvěžte si fantazii a všechny rybičky si kreativně pojmenujte, zábava je pak naprosto dokonalá.

Zajímavost

Na vrcholku hory stojí malý hrad Krychlík. Kolem něj protéká pohádková řeka a na jejím břehu již od pradávna stojí zlatá vrba. Její větvičky se dotýkají vodní hladiny a tiše šeptají řece svou velikou moudrost. A řeka? Ta moc ráda poslouchá. A už je tak moudrá, že v podvečer při západu slunce můžete zahlédnout malé geometrické rybky, vyskakující radostně nad vodní hladinu a na břehu spatřit žabky, jak zpívají líbeznou a překrásnou píseň měsíci. Pojďme se společně zasnít a snad se i nám podaří kousek té moudrosti získat.

Materiál

Magnetická hra lovení rybiček na udici v barevném provedení od Babai Toys je ekologická a odolná sada 12 kusů rybiček a 2 kusů prutů z přírodního dřeva. Každý kus je vyroben z jemně broušené březové překližky vysoké kvality EURO 1 s certifikací FSC (výrobek z šetrně obhospodařovaných lesů). Díky přírodním materiálům se jedná o udržitelnou hračku, s minimálním dopadem na životní prostředí. Součástí hračky jsou kovové magnety. Rybičky jsou uloženy v bavlněném pytlíku se šňůrkou, aby si je děti mohly vzít kamkoliv potřebují. Jsou natřeny pouze netoxickými barvami na vodní bázi a pro vaše děťátko jsou naprosto bezpečné. Vysoce kvalitní výrobek.

Údržba

Při znečištění rybičky otřete nejprve vlhkým hadříkem, namočeným v čisté vodě, a poté je utřete do sucha. Bavlněný pytlík perte v ruce nebo na jemný program, a to při teplotách do 30 °C. Naše hračky jsou 100% přírodní, a proto se mohou objevit drobné nedokonalosti nebo nesrovnalosti. Hra je určena pro děti od 3 let výše.

Detaily

Kategorie

HRAČKY PRO DĚTI

Obsah

1ks hračka CHYTÁNÍ RYBIČEK NA UDICI - BAREVNÉ

Balení obsahuje

spoustu legrace, 12 geometrických rybiček, 2 rybářské pruty, bavlněný pytlík se šňůrkou na přenášení

Vyrobeno

udržitelným způsobem na Ukrajině

Certifikováno

na Ukrajině

Výrobce

Babai Toys

Kategorie: Hračky pro děti
Položka byla vyprodána…
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 19.11.2021
Dcera je naprosto spokojena
5
TH Avatar autora | 14.5.2021
Naprosto fantastická hračka. Můj malý dva roky starý syn je miluje, stejně jako jeho čtyřletý bratr. Hrají si s rybičkami snad věky. Jsou tak jasné a barevné. Prostě nádhera.
5
M Avatar autora | 11.2.2021
Výborná hračka :)
MB Avatar autora Martin Baumann (Administrátor) 23.5.2021
Dobrý den Matesi, moc děkujeme za recenzi. Jsem rád, že jste s hračkou spokojený. Ať se krásně hraje a kdybyste v budoucnu cokoliv potřeboval, určitě se na nás zase obraťte. Ještě jednou moc díky Martin Baumann - lupavkapse.cz
Zpět do obchodu