Včelka medonosná

  • Podporuje dětskou lásku k přírodě
  • Vyzývá k pohádkovým příběhům
  • Obohatí prostor o radost a poznání
  • Inspiruje k tvořivosti
  • Jednoduchý přírodní styl
  • Pevný a tvrdý materiál
  • Potištěno netoxickými rostlinnými inkousty

Detailní informace ›

199 Kč
Skladem

Není jednoduché najít kvalitní a krásnou dekoraci do dětského pokoje. Je ale důležité nespokojit se se všedností. Vytvořte pro svého drobečka jeho malý nádherný svět díky dekoracím od Studio ROOF. Svět, který bude dětskou duši inspirovat k tvořivosti a lásce k přírodě.

Zajímavost

Také milujete slaďounký med? Víte, že jedna včelka vytvoří během svého života asi jednu čajovou lžičku medu? Pojďme je společně obdivovat. Že je včelek málo? To ano. Pokud chcete, aby bylo včelek na vaší zahradě více, jednoduše pěstujte více květů s rozmanitými barvami. Ty totiž včelky milují. Zejména modrou, a také levanduli, rozmarýn a měsíček. A nebojte se jich, včelky vás nechtějí bodnout, vědí, že by poté zemřely.

Materiál

Tento nádherný 3D model zvířátka od Studio ROOF obdržíte v ploché krabičce. Jednotlivé dílky vylámete jednoduše z předlohy a snadno sestavíte. Obrázkový návod najdete na vnitřní straně obalu. Tato dekorace je vyrobena z pevné a tvrdé recyklované lepenky. Materiál je velmi kvalitní, protože však jsou dílky velice přesné, nemusely by vydržet hrubé zacházení. Buďte tedy, prosím, při sestavování opatrní. Doporučujeme, aby se ho ujali maminka a tatínek. Dekorace je samozřejmě potištěna pouze netoxickými rostlinnými inkousty.

Každá dekorace má na spodní straně sundavací úchytku s kruhovým otvorem, za kterou je možné ji pověsit na háček, věšáček, skobičku nebo třeba hřebíček. Háčky nejsou součástí dekorace, ale můžete je u nás zakoupit - klikněte zde Samolepicí háčky na stěnu.

Údržba

Při znečištění dekoraci pouze otřete suchým hadříkem. Nedoporučujeme časté přemísťování z jednoho místa na druhé, aby nedošlo k poškození.

Detaily

Kategorie

DEKORACE DO DĚTSKÉHO POKOJE

Obsah po sestavení

1ks dekorace VČELKA MEDONOSNÁ

Rozměry po sestavení

20 x 6 x 14 cm

Balení obsahuje

4 x list B7 s 13 kusy k vylámání z předlohy

Navrženo

v Nizozemsku

Vyrobeno

ekologickým a udržitelným způsobem v Číne, více ZDE

Výrobce

Studio ROOF

Kategorie: Dekorace do dětského pokoje od Studio ROOF
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 19.11.2021
Vysoká kvalita-skvěle drží a je krásná!
Zpět do obchodu