TERRA Domeček pro panenky a víly (vel. M) - magnetický

Domeček pro panenky a víly (vel. M) TERRA ❤️ Babai Toys _ Nejprodávanější vzdělávací hračky typu Montessori pro děti od 2 let, od 3 let, od 4 let _ lupavkapse.cz
970 Kč –25 %
  • Podporuje jemné motorické dovednosti a zručnost
  • Rozvíjí vnímavost a tvořivé myšlení
  • Vyzývá dětskou představivost a kreativitu
  • Inspiruje k vlastním pohádkovým příběhům
  • Je úžasnou hračkou na cesty
  • Dítě ho složí do bavlněného pytlíku
  • Netoxické materiály
  • Nádherný dárek pro tvořivé děti

Detailní informace ›

970 Kč –25 % 727 Kč
Skladem

Dokážete si ještě vysnít pohádkový svět? Tento domeček od Babai Toys podněcuje přirozenou představivost a vynalézavost všech dětí. Pozvěte panenky na fialkový čaj, zaparkujte v garáži všechna autíčka, vytvořte útulný domek pro dinosaury, kouzelnou pevnost, anebo stodolu pro roztomilá zvířátka. Je také příjemnou hračkou na cestách. Všechny dílky snadno vklouznou do bavlněného pytlíku, a tak si děti mohou nosit všechna svá dobrodružství kamkoli potřebují. I menší děti si mohou jednotlivé díly snadno sestavit samy. Pojďme tedy společně vytvořit malý pohádkový svět.

Zajímavost

V tomto dřevěném domečku bydlí víly Pomněnky. Milují borůvkové sušenky a šípkový čaj. Vydejme se s nimi do pohádkových příběhů, kde si celý den jen hrají. Žijí uprostřed lesa a jejich nejlepšími kamarády jsou elfové Ostružníčci a skřítci Dubáčci. Pojďme dovádět všichni společně. Můžeme si třeba zahrát divadélko „O víle Pomněnce a létajícím brouku střevlíkovi“, a pak budeme závodit v létání skrz domeček. Jupí! Domeček velikosti M je vhodný pro 2 víly Pomněnky, 2 elfy Ostružníčky a 1 skřítka Dubáčka.

Jak je domeček vel. M veliký?
Mrkněte na video ❤️

Materiál

Magnetický domek pro panenky v barvě Terra a velikosti M od Babai Toys tvoří ekologická a odolná sada 9 kusů z přírodního dřeva bez ostrých rohů. Každý kus je vyroben z pečlivě broušené březové překližky vysoké kvality EURO 1, s malými magnety zapuštěnými a nalisovanými hluboko do povrchu dřeva. Není použito žádné lepidlo. Díky přírodním materiálům se jedná o udržitelnou hračku s minimálním dopadem na životní prostředí. Nejsou potřeba žádné složité montážní pokyny, domek snadno sestaví i váš drobeček. Po složení je domek plochý a lze ho snadno uklidit. Součástí balení je bavlněný pytlík. Veškeré použité barvy jsou netoxické a na vodní bázi. Jsou pro vaše děťátko bezpečné. Samozřejmostí je Certifikát CE (hračka splňuje požadavky EU) a Certifikát FSC (výrobek z šetrně obhospodařovaných lesů).

Údržba

Při znečištění domeček otřete nejprve vlhkým hadříkem, namočeným v čisté vodě, a poté ho utřete do sucha. Nenechávejte domek delší dobu na přímém slunci, protože barva může vyblednout. Bavlněný pytlík perte v ruce nebo na jemný program, a to při teplotách do 30 °C. Naše hračky jsou 100% přírodní, a proto se mohou objevit drobné nedokonalosti nebo nesrovnalosti. Domek je určen ke hře pro děti od 3 let výše.

Detaily

Kategorie

HRAČKY PRO DĚTI

Obsah po sestavení

1ks hračka TERRA DOMEČEK PRO PANENKY A VÍLY (VEL. M) - MAGNETICKÝ

Rozměry po sestavení

20 х 11,5 х 11,5 cm

Balení obsahuje

1 sen, trochu kouzla, 9 dílů domu se střechou a mansardovými okny, 1 bavlněný pytlík na přenášení

Vyrobeno

udržitelným způsobem na Ukrajině

Certifikováno

na Ukrajině

Výrobce

Babai Toys

Kategorie: Hračky pro děti
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
BJ Avatar autora | 8.5.2021
Absolutně skvělá komunikace, vyšli nám vstříc, rychle poradili. Dcerka si domeček moc přála a je z něj nadšená.
MB Avatar autora Martin Baumann (Administrátor) 23.5.2021
Dobrý den Alžběto, děkujeme i Vám za hodnocení a textový komentář. Jsem moc rád, že jste byla se vším spokojena. Komunikace je pro nás naprostá priorita, která musí fungovat špičkově za jakékoliv situace, protože to je to, co dnes zákazník očekává a my jsme od toho, abychom tento servis poskytli. Rychlost s tím souvisí, k čemu by byly odpovědi na dotazy zákazníků třeba druhý den ;-) Ještě jednou děkujeme a pokud budete potřebovat časem jakýkoli další jedinečný dárek, jsme tu pro Vás. Hezký den Martin Baumann - lupavkapse.cz
Zpět do obchodu