Stopy zvířat - Jste na správné cestě?

Tip Výprodej
Stopy zvířat ❤️ Jste na správné cestě? _ Stuka Puka _ Nejprodávanější Montessori hračky dřevěné pro děti od 2 let, od 3 let, od 4 let, hračky pro Montessori školky _ lupavkapse.cz
1 160 Kč –10 %
  • Rozvíjí jemné motorické dovednosti a koordinaci ruka – oko
  • Podporuje soustředění zvědavost
  • Přibližuje úchvatný svět zvířecích stop
  • Podněcuje lásku dětí k přírodě
  • Velmi snadné skladování
  • Netoxické a přírodní materiály
  • Nádherný dárek pro malé dobrodruhy

Detailní informace ›

1 160 Kč –10 % 1 044 Kč
Skladem

Prozkoumejte krásný svět zvířecích stop. Při procházce lesem, loukou, anebo okrajem močálu, jsou děti vždy okouzleny tajemnými stopami, zanechanými divokou zvěří. Hra nejen, že zlepšuje jemnou motoriku a koordinaci ruka – oko, ale především dětem přibližuje nádherný a fascinující svět zvířat. Toto dřevěné vzdělávací puzzle od Stuka Puka nabádá k odhalování tajemství a podporuje přirozenou lásku dětí k přírodě.

Zajímavost

Poznáte stopy zvířat? Když vkročíte do lesa, většina jeho zvířecích obyvatel co nejrychleji zmizí do úkrytu. Jestli ale budete dostatečně všímaví, můžete zjistit, kdo se blátivou lesní pěšinkou procházel před vámi. Například taková veverka se pohybuje vždy hopkáním. Pro její stopovou dráhu (tedy otisky končetin v řadě za sebou) je typické, že větší a delší zadní šlápoty jsou umístěny před, a nikoli za malými otisky předních tlapek. U psovitých šelem, jako je třeba liška, se do stopy vždy otisknou i drápky. No, a zajíc polní? To je sice výborný běžec, ale když rychle upaluje z kopce, často se lehce překulí. To kvůli zadním nožkám, které jsou mnohem delší než ty přední.

Materiál

Dřevěná vzdělávací hračka Stopy zvířat - Jste na správné cestě? od Stuka Puka je ekologická a odolná sada z přírodního dřeva. Každý kus je vyroben z březové překližky vysoké kvality. Díky přírodním materiálům se jedná o udržitelnou hračku s minimálním dopadem na životní prostředí. Velikou výhodou je snadné skladování. Puzzle má pevný kryt a dvě silné gumičky, které drží vše pohromadě, když si právě nehrajete. Vše je natřeno pouze bezbarvým netoxickým lakem bez zápachu a bezpečným pro děti.

Údržba

Při znečištění puzzle otřete nejprve vlhkým hadříkem, namočeným v čisté vodě, a poté ho utřete do sucha. Naše hračky jsou 100% přírodní, a proto se mohou objevit drobné nedokonalosti nebo nesrovnalosti. Vkládačka je určena ke hře pro děti od 4 let výše.

Detaily

Kategorie

HRAČKY PRO DĚTI

Obsah

1ks hračka STOPY ZVÍŘAT - JSTE NA SPRÁVNÉ CESTĚ?

Počet úrovní vkládačky

2

Celkové rozměry

26 x 49 cm

Tloušťka materiálu

tloušťka základny: 3 mm, tloušťka puzzle: 5 mm, tloušťka krytu: 3 mm

Balení obsahuje

úžas a nadšení, 39 vkládacích dílků k objevení + 1 rám a 1 kryt

Vyrobeno

udržitelným způsobem v Polsku

Výrobce

Stuka Puka

Kategorie: Hračky pro děti
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AS Avatar autora | 19.11.2021
Krásná dřevěná hračka! Už se těším, co na ní řeknou děti. Přinese jim jí Ježíšek.
5
S Avatar autora | 17.5.2021
Tuto hádanku na určování stop jsem hrál se svým 7 letým vnukem. Myslel jsem, že pokud bude moc těžká mohlo by to pro něho být frustrující, ale byl jsem velmi potěšen, jak krásně se skládá. Hádanka je dostatečně obtížná, aby ho vyzývala k dokončení, ale ne příliš, aby se výzvou nudil nebo frustroval. Byl to skvělý nákup. Proto jí mohu doporučit.
5
NB Avatar autora | 13.5.2021
Skvělý učební nástroj. Určitě stojí za tu malou investici :) děkuji
MB Avatar autora Martin Baumann (Administrátor) 23.5.2021
Dobrý den Natálie, moc děkujeme za vysoké hodnocení. Naším cílem je skutečně obohatit těmito edukativními hračkami nejen školy a školky, ale především je rozšířit k vědomím rodičům, kteří vědí, že vzdělávání může být skutečně nesmírná zábava. Jsme rádi, že jste byla se vším spokojena a těšíme se až se na nás zase obrátíte. Ještě jednou děkujeme Martin Baumann - lupavkapse.cz
Zpět do obchodu