Slunéčko sedmitečné - Život brouka

Výprodej
Beruška ❤️ Slunéčko sedmitečné _ Stuka Puka _ Nejprodávanější kreativní Montessori hračky pro rozvoj hrubé motoriky pro děti od 2 let, od 3 let, od 4 let _ lupavkapse.cz
890 Kč –25 %
  • Rozvíjí jemné motorické dovednosti
  • Podporuje soustředění a koordinaci ruka-oko
  • Přibližuje úchvatný svět entomologie
  • Velmi snadné skladování
  • Netoxické a přírodní materiály
  • Nádherný dárek pro děti objevitele

Detailní informace ›

890 Kč –25 % 667 Kč
Skladem

Přibližte vašemu děťátku obdivuhodný svět entomologie. Toto úchvatné dřevěné puzzle od Stuka Puka pomáhá každému malému objeviteli nahlédnout do světa vývoje slunéčka sedmitečného. Děti jsou fascinovány a nadšeny, když odhalí, jakým způsobem brouček roste, od vajíčka až po nádhernou dospělou berušku. Díky této vkládačce váš drobeček porozumí lépe přírodě kolem nás, a zároveň podpoříte rozvoj jeho jemné motoriky, soustředění a koordinace ruka - oko.

Zajímavost

Jakýpak myslíte, že je nejoblíbenější zástupce hmyzí říše u všech dětí i dospělých? No přeci beruška. Taková mšice na to má ale zcela jiný názor. Když je Slunéčko sedmitečné ještě malá larvička, sní totiž během tohoto období vývoje až 600 malinkatých mšic. Tento roztomilý brouček s puntíkovanými krovkami je vlastně ve skutečnosti nenasytný dravec.

Materiál

Dřevěná vzdělávací hračka Slunéčko sedmitečné - Život brouka od Stuka Puka je ekologická a odolná sada z přírodního dřeva. Každý kus je vyroben z březové překližky vysoké kvality. Díky přírodním materiálům se jedná o udržitelnou hračku s minimálním dopadem na životní prostředí. Velikou výhodou je snadné skladování. Puzzle má pevný kryt a dvě silné gumičky, které drží vše pohromadě, když si právě nehrajete. Vše je natřeno pouze bezbarvým netoxickým lakem bez zápachu a bezpečným pro děti.

Údržba

Při znečištění puzzle otřete nejprve vlhkým hadříkem, namočeným v čisté vodě, a poté ho utřete do sucha. Naše hračky jsou 100% přírodní, a proto se mohou objevit drobné nedokonalosti nebo nesrovnalosti. Vkládačka je určena ke hře pro děti od 4 let výše.

Detaily

Kategorie

HRAČKY PRO DĚTI

Obsah

1ks hračka SLUNÉČKO SEDMITEČNÉ - ŽIVOT BROUKA

Počet úrovní vkládačky

4

Celkové rozměry

28 x 30 cm

Tloušťka materiálu

tloušťka základny: 3 mm, tloušťka puzzle: 5 mm, tloušťka krytu: 3 mm

Balení obsahuje

úžas a nadšení, 4 vkládací dílky k objevení + 1 rám a 1 kryt

Vyrobeno

udržitelným způsobem v Polsku

Výrobce

Stuka Puka

Kategorie: Hračky pro děti
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TF Avatar autora | 7.7.2021
Vkládačka rozvíjí motoriku a uvažování a to se nám líbí, kvalita výborná :) dobrá volba
5
P Avatar autora | 14.5.2021
Fantastická učební pomůcka a hračka.
Zpět do obchodu