ŠEDÝ Domeček pro panenky a víly (vel. M) - magnetický

Nejprodávanější domeček pro panenky a víly (vel. M) ŠEDÝ ❤️ Babai Toys _ Nejprodávanější dřevěné vzdělávací hračky typu Montessori pro děti od 2 let, od 3 let, od 4 let _ lupavkapse.cz
990 Kč –25 %
  • Podporuje jemné motorické dovednosti a zručnost
  • Rozvíjí vnímavost a tvořivé myšlení
  • Vyzývá dětskou představivost a kreativitu
  • Inspiruje k vlastním pohádkovým příběhům
  • Je úžasnou hračkou na cesty
  • Dítě ho složí do bavlněného pytlíku
  • Netoxické materiály
  • Nádherný dárek pro tvořivé děti

Detailní informace ›

990 Kč –25 % 742 Kč
Skladem

Dokážete si ještě vysnít pohádkový svět? Tento domeček od Babai Toys podněcuje přirozenou představivost a vynalézavost všech dětí. Pozvěte panenky na fialkový čaj, zaparkujte v garáži všechna autíčka, vytvořte útulný domek pro dinosaury, kouzelnou pevnost, anebo stodolu pro roztomilá zvířátka. Je také příjemnou hračkou na cestách. Všechny dílky snadno vklouznou do bavlněného pytlíku, a tak si děti mohou nosit všechna svá dobrodružství kamkoli potřebují. I menší děti si mohou jednotlivé díly snadno sestavit samy. Pojďme tedy společně vytvořit malý pohádkový svět

Zajímavost

V tomto dřevěném domečku bydlí víly Pomněnky. Milují borůvkové sušenky a šípkový čaj. Vydejme se s nimi do pohádkových příběhů, kde si celý den jen hrají. Žijí uprostřed lesa a jejich nejlepšími kamarády jsou elfové Ostružníčci a skřítci Dubáčci. Pojďme dovádět všichni společně. Můžeme si třeba zahrát divadélko „O víle Pomněnce a létajícím brouku střevlíkovi“, a pak budeme závodit v létání skrz domeček. Jupí! Domeček velikosti M je vhodný pro 2 víly Pomněnky, 2 elfy Ostružníčky a 1 skřítka Dubáčka.

Jak je domeček vel. M veliký?
Mrkněte na video ❤️

Materiál

Šedý magnetický domek pro panenky velikosti M od Babai Toys tvoří ekologická a odolná sada 9 kusů z přírodního dřeva bez ostrých rohů. Každý kus je vyroben z pečlivě broušené březové překližky vysoké kvality EURO 1, s malými magnety zapuštěnými a nalisovanými hluboko do povrchu dřeva. Není použito žádné lepidlo. Díky přírodním materiálům se jedná o udržitelnou hračku s minimálním dopadem na životní prostředí. Nejsou potřeba žádné složité montážní pokyny, domek snadno sestaví i váš drobeček. Po složení je domek plochý a lze ho snadno uklidit. Součástí balení je bavlněný pytlík. Veškeré použité barvy jsou netoxické a na vodní bázi. Jsou pro vaše děťátko bezpečné. Samozřejmostí je Certifikát CE (hračka splňuje požadavky EU) a Certifikát FSC (výrobek z šetrně obhospodařovaných lesů).

Údržba

Při znečištění domeček otřete nejprve vlhkým hadříkem, namočeným v čisté vodě, a poté ho utřete do sucha. Nenechávejte domek delší dobu na přímém slunci, protože barva může vyblednout. Bavlněný pytlík perte v ruce nebo na jemný program, a to při teplotách do 30 °C. Naše hračky jsou 100% přírodní, a proto se mohou objevit drobné nedokonalosti nebo nesrovnalosti. Domek je určen ke hře pro děti od 3 let výše.

Detaily

Kategorie

HRAČKY PRO DĚTI

Obsah po sestavení

1ks hračka ŠEDÝ DOMEČEK PRO PANENKY A VÍLY (VEL. M) - MAGNETICKÝ

Rozměry po sestavení

20 х 11,5 х 11,5 cm

Balení obsahuje

1 sen, trochu kouzla, 9 dílů domu se střechou a mansardovými okny, 1 bavlněný pytlík na přenášení

Vyrobeno

udržitelným způsobem na Ukrajině

Certifikováno

na Ukrajině

Výrobce

Babai Toys

Kategorie: Hračky pro děti
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
B Avatar autora | 14.5.2021
Dobrý den, koupil jsem tento šedý domek pro mého malého vnuka, který má autismus. Musím říct, že ho miluje a musíme ho nyní brát všude s sebou :) Skládání domku je pro vnuka trochu složitější ale krásně to zvládá. Domek mohu doporučit.
Zpět do obchodu