PŘÍRODNÍ Domeček pro panenky a skřítky (vel. S) - magnetický

  • Rozvíjí jemnou motoriku a představivost
  • Podporuje herecké schopnosti, dovednosti a kreativitu
  • Inspiruje k vymýšlení příběhů
  • Vyzývá dětskou hravost, fantazii a touhu po poznání
  • Je úžasnou hračkou na cesty
  • Dítě ho složí do bavlněného pytlíku
  • Netoxické materiály
  • Nádherný dárek pro tvořivé děti

Detailní informace ›

870 Kč –25 % 652 Kč
Skladem

Podívejte, teď je to domeček pro skřítky, teď třístěnné divadlo, a nyní zastřešený chlívek. Tento domeček vyzývá každou dětskou duši ke kreativní hře a vymýšlení nápaditých příběhů. Vezměte s sebou kamkoli bavlněný pytlík s rozloženým domečkem, pár figurek nebo panenek, a o přirozenou zábavu, plnou tvořivosti, je postaráno. Nechte svého miláčka, aby si rozvíjel fantazii tímto úžasným způsobem. Skládáním domku od Babai Toys procvičuje děťátko jemnou motoriku a koordinaci ruka-oko. Domeček je také krásnou přírodní dekorací a jednoduše zapadne do jakékoli místnosti vašeho domova. Je také příjemnou hračkou na cestách.

Zajímavost

V tomto malém domečku bydlí skřítci Dubáčci. Jsou velmi rozkošní. Milují borůvky, lesní jahůdky a ostružiny. Žijí na okraji lesa. Každý den, za rozbřesku, schovávají svůj domeček pod dubové listí a malinové větvičky. Tomu, kdo skřítka Dubáčka zahlédne, se splní jeho nejtajnější přání. Tak šup, šup - všichni do lesa! A pokud tentokrát žádného skřítka Dubáčka nespatříte, pojďte si ho spolu s námi vysnít alespoň v čarovné pohádce. Domeček velikosti S je vhodný pro 2 - 3 skřítky Dubáčky.

Jak je domeček vel. S veliký?
Mrkněte na video ❤️

Materiál

Magnetický domeček pro panenky v přírodním provedení a velikosti S od Babai Toys tvoří ekologická a odolná sada 9 kusů z přírodního dřeva bez ostrých rohů. Každý kus je vyroben z pečlivě broušené březové překližky vysoké kvality EURO 1, s malými magnety zapuštěnými a nalisovanými hluboko do povrchu dřeva. Není použito žádné lepidlo. Díky přírodním materiálům se jedná o udržitelnou hračku s minimálním dopadem na životní prostředí. Nejsou potřeba žádné složité montážní pokyny, domek snadno sestaví i váš drobeček. Po složení je domek plochý a lze ho snadno uklidit. Součástí balení je bavlněný pytlík. Veškeré použité barvy jsou netoxické a na vodní bázi. Jsou pro vaše děťátko bezpečné. Samozřejmostí je Certifikát CE (hračka splňuje požadavky EU) a Certifikát FSC (výrobek z šetrně obhospodařovaných lesů).

Údržba

Při znečištění domeček otřete nejprve vlhkým hadříkem, namočeným v čisté vodě, a poté ho utřete do sucha. Nenechávejte domek delší dobu na přímém slunci, protože barva může vyblednout. Bavlněný pytlík perte v ruce nebo na jemný program, a to při teplotách do 30 °C. Naše hračky jsou 100% přírodní, a proto se mohou objevit drobné nedokonalosti nebo nesrovnalosti. Domek je určen ke hře pro děti od 3 let výše.

Detaily

Kategorie

HRAČKY PRO DĚTI

Obsah po sestavení

1ks hračka PŘÍRODNÍ DOMEČEK PRO PANENKY A SKŘÍTKY (VEL. S) - MAGNETICKÝ

Rozměry po sestavení

15 х 8 х 8 cm

Balení obsahuje

1 sen, trochu kouzla, 9 dílů domu se střechou a mansardovými okny, 1 bavlněný pytlík na přenášení

Vyrobeno

udržitelným způsobem na Ukrajině

Certifikováno

na Ukrajině

Výrobce

Babai Toys

Kategorie: Hračky pro děti
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TP Avatar autora | 7.7.2021
Nádhera, přírodní materiál, jednoduchá a smysluplná didaktická pomůcka, procvičení jemné motoriky, kombinatorika, fantazie...a radost ze hry :-)
5
A Avatar autora | 14.5.2021
Kvalitní dřevěný domeček pořízený pro mého vnuka. Rád při hře používá svou fantazii a domeček je na to ideální. Bavlněný pytlík na uložení domečku je taky moc praktický.
MB Avatar autora Martin Baumann (Administrátor) 23.5.2021
Dobrý den Aneto, děkujeme za hodnocení. Jsem rád, že jste byla se vším spokojena a věřím, že si s domečkem užijete spoustu zábavy. Budeme rádi, až budete zase hledat nevšední dárek, když si na nás zase vzpomenete. Díky ještě jednou. Martin Baumann - lupavkapse.cz
5
JK Avatar autora | 5.5.2021
Výborná dřevěná hračka pro rozvoj dítěte. Moc se nám líbí :)
MB Avatar autora Martin Baumann (Administrátor) 23.5.2021
Dobrý den Jakube, děkujeme za hezké hodnocení. Našim odvážným, ale jednoznačným cílem je mít pokaždé 100% spokojenost ze strany zákazníka. V tomhle jsem hodně náročný a děláme proto opravdu maximum. Děkuji ještě jednou a přeji fajn den Martin Baumann - lupavkapse.cz
Zpět do obchodu