PŘÍRODNÍ Domeček pro panenky a obry (vel. L) - magnetický

  • Rozvíjí jemnou motoriku, práci prstů a přesný úchop
  • Podporuje fantazii a představivost
  • Podněcuje dětskou kreativitu
  • Inspiruje k vymýšlení pohádkových příběhů
  • Je úžasnou hračkou na cesty
  • Dítě ho složí do bavlněného pytlíku
  • Netoxické materiály
  • Nádherný dárek pro tvořivé děti

Detailní informace ›

1 050 Kč –25 % 787 Kč
Skladem

Dopřejte svému děťátku volnost v nekonečném tvoření a podpořte jeho lásku k přírodě. Tento nádherný víceúčelový domek od Babai Toys s jednoduchým minimalistickým vzhledem, úžasná dětská představivost a pokaždé jiná tajná přísada - zvířátka, panenky, hrdinové, kamínky, anebo prostě jen to, co je okolo. To jsou ingredience, které vždy zaručí skvělou zábavu, plnou přirozeného rozvoje fantazie a všemožných dovedností. Je také příjemnou hračkou na cestách.

Zajímavost

V tomto nádherném domečku žijí obři Chechtálci. Vyšplhejme společně po stonku petrklíče vzhůru až do oblak. Právě tam, v kouzelných mráčcích, najdeme bájný svět obrů. Pravda, nejsou to příliš velcí obři, ale zato mají veliké zlaté srdce! Milují hru na schovávanou v nadýchaných obláčcích a třpytivé mlze. Pojďme si všichni pohrát s nimi. Domeček velikosti L je vhodný pro 1 rodinku obrů Chechtálků a 2 broučky tesaříky.

Jak je domeček vel. L veliký?
Mrkněte na video ❤️

Materiál

Magnetický domeček pro panenky v přírodním provedení a velikosti L od Babai Toys tvoří ekologická a odolná sada 9 kusů z přírodního dřeva bez ostrých rohů. Každý kus je vyroben z pečlivě broušené březové překližky vysoké kvality EURO 1, s malými magnety zapuštěnými a nalisovanými hluboko do povrchu dřeva. Není použito žádné lepidlo. Díky přírodním materiálům se jedná o udržitelnou hračku s minimálním dopadem na životní prostředí. Nejsou potřeba žádné složité montážní pokyny, domek snadno sestaví i váš drobeček. Po složení je domek plochý a lze ho snadno uklidit. Součástí balení je bavlněný pytlík. Veškeré použité barvy jsou netoxické a na vodní bázi. Jsou pro vaše děťátko bezpečné. Samozřejmostí je Certifikát CE (hračka splňuje požadavky EU) a Certifikát FSC (výrobek z šetrně obhospodařovaných lesů).

Údržba

Při znečištění domeček otřete nejprve vlhkým hadříkem, namočeným v čisté vodě, a poté ho utřete do sucha. Nenechávejte domek delší dobu na přímém slunci, protože barva může vyblednout. Bavlněný pytlík perte v ruce nebo na jemný program, a to při teplotách do 30 °C. Naše hračky jsou 100% přírodní, a proto se mohou objevit drobné nedokonalosti nebo nesrovnalosti. Domek je určen ke hře pro děti od 3 let výše.

Detaily

Kategorie

HRAČKY PRO DĚTI

Obsah po sestavení

1ks hračka PŘÍRODNÍ DOMEČEK PRO PANENKY A OBRY (VEL. L) - MAGNETICKÝ

Rozměry po sestavení

25,5 x 15,5 x 15,5 cm

Balení obsahuje

1 sen, trochu kouzla, 9 dílů domu se střechou a mansardovými okny, 1 bavlněný pytlík na přenášení

Vyrobeno

udržitelným způsobem na Ukrajině

Certifikováno

na Ukrajině

Výrobce

Babai Toys

Kategorie: Hračky pro děti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu