Příběhy přírody

  • Přibližuje úchvatný svět životních cyklů různých organismů
  • Podněcuje přirozenou dětskou zvědavost
  • 40 kartiček16 dobrodružných a fascinujících příběhů
  • Nádherné a originální autorské ilustrace
  • Netoxické a přírodní materiály
  • Povinná výbava malého průzkumníka přírody

Detailní informace ›

690 Kč
Na dotaz

Přibližte svým dětem životní cyklus různých organismů na naší planetě pomocí fascinujících příběhu a autorských ilustrací od Sojkovie. Vysvětlete jim, jak se za svůj život mění a vyvíjí třeba žabka nebo želvička. Jak z malého semínka vyroste mocný dub a odkud že to vykoukl hřib dubáček? Tento krásný set 16 dobrodružných příběhů od Sojkovie vám představí stádia vývoje organismů živé i neživé přírody veselou a hravou formou.

Na kartičkách najdete příběhy želvy, berušky, žáby, motýla, sýkory, včely, máku, pampelišky, dubu, ročních období, jeskyně, řeky, sopky, hřibu, kapradí a jablíčka.

Zajímavost

Je tomu již 70 milionů let, co na ostrově Madagaskar žila obávaná "Ďábelská ropucha". Je zřejmě největší žábou, která kdy na naší planetě žila. Vážila 5 kg a měřila skoro půl metru. Vypadala asi jako fotbalový míč. Domníváme se, že tato dravá žába lovila i mláďata dinosaurů. Jaké by to asi bylo, kdyby stále žila a třeba právě ve vašem oblíbeném rybníce?

Materiál

Celá sada Příběhy přírody od Sojkovie obsahuje 32 kartiček velikosti 10 x 10 cm a 8 kartiček velikosti 10 x 20 cm. Kartičky jsou potištěny oboustranně. Jeden kompletní životní cyklus obsahuje 4 kartičky s jednotlivými stadii tištěné na výběrové pevné a tvrdé lepence a 1 kontrolní kartičku se všemi stádii najednou a psaným příběhem tištěné na tvrzeném 400g papíře.

Údržba

Při znečištění kartičky pouze otřete suchým hadříkem.

Detaily

Kategorie

DOPLŇKY DO DĚTSKÉHO POKOJE

Obsah

1ks PŘÍBĚHY PŘÍRODY

Rozměry

32 kartiček velikosti 10 x 10 cm a 8 kartiček velikosti 10 x 20 cm

Vyrobeno

na Slovensku

Výrobce

Sojkovie

Kategorie: Hračky pro děti
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu