Otakárek fenyklový - Život brouka

Výprodej
Otakárek fenyklový ❤️ Skládačka Motýl _ Stuka Puka _ Vzdělávací kreativní Montessori hračky ze dřeva pro děti od 2 let, od 3 let, od 4 let, od 5 let _ hračky pro školky a pro školy _ lupavkapse.cz
890 Kč –25 %
  • Rozvíjí soustředění a koordinaci rukou
  • Podněcuje fantazii a touhu po poznání
  • Přibližuje úchvatný svět entomologie
  • Podporuje přirozenou lásku k přírodě
  • Velmi snadné skladování
  • Netoxické a přírodní materiály
  • Nádherný dárek pro děti objevitele

Detailní informace ›

890 Kč –25 % 667 Kč
Skladem

Nahlédněte do životního cyklu jednoho z nejkrásnějších motýlů na světě. Prozkoumejte, jakými fázemi vývoje tento úžasný tvor během svého života prochází, a ponořte se do fascinujícího světa tajemné entomologie. Toto krásné vzdělávací puzzle od Stuka Puka je přímo stvořeno pro zvědavou i zvídavou dětskou mysl a podporuje přirozenou lásku k přírodě.

Zajímavost

Napadlo by vás, že zvláštní černobílé vzory mladých housenek napodobují svým vzhledem jednoduše trus ptáků? Tím se chrání před predátory. Když se taková housenka cítí v ohrožení, zaujme obranný postoj a zpoza hlavy vystrčí veliký oranžový orgán. Ten má tvar vidličky a je k nerozeznání od hadího jazyka. A jako pravá bojovnice, vylučuje tato housenka štiplavý zápach podobný ananasu.

Materiál

Dřevěná vzdělávací hračka Otakárek fenyklový - Život brouka / motýla od Stuka Puka je ekologická a odolná sada z přírodního dřeva. Každý kus je vyroben z březové překližky vysoké kvality. Díky přírodním materiálům se jedná o udržitelnou hračku s minimálním dopadem na životní prostředí. Velikou výhodou je snadné skladování. Puzzle má pevný kryt a dvě silné gumičky, které drží vše pohromadě, když si právě nehrajete. Vše je natřeno pouze bezbarvým netoxickým lakem bez zápachu a bezpečným pro děti.

Údržba

Při znečištění puzzle otřete nejprve vlhkým hadříkem, namočeným v čisté vodě, a poté ho utřete do sucha. Naše hračky jsou 100% přírodní, a proto se mohou objevit drobné nedokonalosti nebo nesrovnalosti. Vkládačka je určena ke hře pro děti od 4 let výše.

Detaily

Kategorie

HRAČKY PRO DĚTI

Obsah

1ks hračka OTAKÁREK FENYKLOVÝ - ŽIVOT BROUKA

Počet úrovní vkládačky

4

Celkové rozměry

28 x 30 cm

Tloušťka materiálu

tloušťka základny: 3 mm, tloušťka puzzle: 5 mm, tloušťka krytu: 3 mm

Balení obsahuje

úžas a nadšení, 4 vkládací dílky k objevení + 1 rám a 1 kryt

Vyrobeno

udržitelným způsobem v Polsku

Výrobce

Stuka Puka

Kategorie: Hračky pro děti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu