Ostenec Picassův

  • Podněcuje dětskou hravost a touhu po poznání
  • Podporuje přirozenou lásku k přírodě
  • Vytváří prostor plný inspirace
  • Z pokojíčku vytvoří malé podmořské království
  • Jednoduchý přírodní styl
  • Pevný a tvrdý materiál
  • Potištěno netoxickými rostlinnými inkousty

Detailní informace ›

299 Kč
Skladem

Proměňte dětský pokoj v podmořskou galerii. Ozdobte stěny tímto plovoucím uměleckým dílem. Zkombinujte ho s ostatními úchvatnými rybkami, modrým humrem mořskými koníky od Studio ROOF. Vytvoříte tak úchvatné podmořské království, které dokáže okouzlit každou dětskou duši.

Zajímavost

Souhlasíte, že Ostenec Picassův, neboli Humu Humu, vypadá jako skutečné umělecké dílo od nejslavnějšího kubistického mistra? Je totiž pojmenován po malíři Pablu Picassovi. Stejně tak, jako byl mistr, je i tato rybka velmi inteligentní. Pokud ji chováte v akváriu, snadno se naučí vytáhnout vám jídlo přímo z ruky. Když se rybka snaží získat vaši pozornost, hlasitě při tom chrochtá. Jestli totéž dělal také pan Picasso, to se zřejmě již nedozvíme.

Materiál

Tento nádherný 3D model zvířátka od Studio ROOF obdržíte v ploché krabičce. Jednotlivé dílky vylámete jednoduše z předlohy a snadno sestavíte. Obrázkový návod najdete na vnitřní straně obalu. Tato dekorace je vyrobena z pevné a tvrdé recyklované lepenky. Materiál je velmi kvalitní, protože však jsou dílky velice přesné, nemusely by vydržet hrubé zacházení. Buďte tedy, prosím, při sestavování opatrní. Doporučujeme, aby se ho ujali maminka a tatínek. Dekorace je samozřejmě potištěna pouze netoxickými rostlinnými inkousty.

Každá dekorace má na spodní straně sundavací úchytku s kruhovým otvorem, za kterou je možné ji pověsit na háček, věšáček, skobičku nebo třeba hřebíček. Háčky nejsou součástí dekorace, ale můžete je u nás zakoupit - klikněte zde Samolepicí háčky na stěnu.

Údržba

Při znečištění dekoraci pouze otřete suchým hadříkem. Nedoporučujeme časté přemísťování z jednoho místa na druhé, aby nedošlo k poškození.

Detaily

Kategorie

DEKORACE DO DĚTSKÉHO POKOJE

Obsah po sestavení

1ks dekorace OSTENEC PICASSŮV

Rozměry po sestavení

17 x 4 x 17 cm

Balení obsahuje

2 x list B5 s 7 kusy k vylámání z předlohy

Navrženo

v Nizozemsku

Vyrobeno

ekologickým a udržitelným způsobem v Číne, více ZDE

Výrobce

Studio ROOF

Kategorie: Dekorace do dětského pokoje od Studio ROOF

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu