Ostenec běloskvrnný

  • Vyzývá k pohádkovým příběhům
  • Okouzlí každou dětskou duši
  • Vytváří prostor, ve kterém se cítíte příjemně
  • Podporuje dětskou fantazii a touhu po poznání
  • Jednoduchý přírodní styl
  • Pevný a tvrdý materiál
  • Potištěno netoxickými rostlinnými inkousty

Detailní informace ›

199 Kč
Skladem

Barevné rybky, modří humři mořští koníci od Studio ROOF udělají z každého prostoru jedinečné podmořské království. Vaše děťátko bude ve svém pokojíčku takovéto dekorace zkoumat a obdivovat po celé dětství. Přinesou mu radost i poznání.

Zajímavost

Chtěli byste se kochat touto kráskou ve svém akváriu? Roztomilé puntíky na bříšku a hřbetě à la leopard – no, řekněte, který milovník akvarijního světa by se nechtěl pochlubit takovýmto překrásným doplňkem domácího akvária? Ovšem pozor! Je to tichý lovec zabiják! Sežere všechny menší rybky a korýše, kteří jsou chováni jako jeho kamarádi. A nakonec bez lítosti poškodí nebo převrhne i okolní korály. Čarovná krása je zkrátka někdy spojena s čarovným bláznovstvím i nebezpečím.

Materiál

Tento nádherný 3D model zvířátka od Studio ROOF obdržíte v ploché krabičce. Jednotlivé dílky vylámete jednoduše z předlohy a snadno sestavíte. Obrázkový návod najdete na vnitřní straně obalu. Tato dekorace je vyrobena z pevné a tvrdé recyklované lepenky. Materiál je velmi kvalitní, protože však jsou dílky velice přesné, nemusely by vydržet hrubé zacházení. Buďte tedy, prosím, při sestavování opatrní. Doporučujeme, aby se ho ujali maminka a tatínek. Dekorace je samozřejmě potištěna pouze netoxickými rostlinnými inkousty.

Každá dekorace má na spodní straně sundavací úchytku s kruhovým otvorem, za kterou je možné ji pověsit na háček, věšáček, skobičku nebo třeba hřebíček. Háčky nejsou součástí dekorace, ale můžete je u nás zakoupit - klikněte zde Samolepicí háčky na stěnu.

Údržba

Při znečištění dekoraci pouze otřete suchým hadříkem. Nedoporučujeme časté přemísťování z jednoho místa na druhé, aby nedošlo k poškození.

Detaily

Kategorie

DEKORACE DO DĚTSKÉHO POKOJE

Obsah po sestavení

1ks dekorace OSTENEC BĚLOSKVRNNÝ

Rozměry po sestavení

12 x 6 x 10 cm

Balení obsahuje

4 x list B7 s 5 kusy k vylámání z předlohy

Navrženo

v Nizozemsku

Vyrobeno

ekologickým a udržitelným způsobem v Číne, více ZDE

Výrobce

Studio ROOF

Kategorie: Dekorace do dětského pokoje od Studio ROOF

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu