Mořští koníci

  • Jsou dětmi obdivovány po celé dětství
  • Inspirují ke zvídavým otázkám
  • Prozáří každý prostor
  • Podporují dětskou hravost, fantazii a touhu po poznání
  • Jednoduchý přírodní styl
  • Pevný a tvrdý materiál
  • Potištěno netoxickými rostlinnými inkousty

Detailní informace ›

299 Kč
Skladem

Mořští koníci od Studio ROOF dodají dětskému pokoji svěží nádech podmořského života, který v děťátku vyvolá jak zdravou zvědavost, tak i plno podnětů k tvoření. A dokonalá kombinace vznikne, přidáte-li ke koníkům modrého humra pestré rybičky. Připravte svému mrňouskovi jeho malý korálový útes, obdivovaný kamarády a vyzývající k pohádkovým příběhům a hrám.

Zajímavost

Dokážete být romantičtější než mořský koník? Mořští koníci jsou v říši zvířat opravdový unikát. Účastní se osmihodinového zásnubního tance, který zahrnuje plavání vedle sebe se spojenými ocásky, úchvatné změny barev, a navíc se přitom točí do kolečka. Při páření následně samička předá do váčku, jenž má na břiše sameček, oplodněná vajíčka. Tatínek vajíčka nosí ve svém vaku, dokud se z nich nevylíhnou mláďata. Jakmile nastane správný čas, vypustí pyšný táta do vody až dva tisíce rozkošných mořských koníků.

Materiál

Tento nádherný 3D model zvířátka od Studio ROOF obdržíte v ploché krabičce. Jednotlivé dílky vylámete jednoduše z předlohy a snadno sestavíte. Obrázkový návod najdete na vnitřní straně obalu. Tato dekorace je vyrobena z pevné a tvrdé recyklované lepenky. Materiál je velmi kvalitní, protože však jsou dílky velice přesné, nemusely by vydržet hrubé zacházení. Buďte tedy, prosím, při sestavování opatrní. Doporučujeme, aby se ho ujali maminka a tatínek. Dekorace je samozřejmě potištěna pouze netoxickými rostlinnými inkousty.

Každá dekorace má na spodní straně sundavací úchytku s kruhovým otvorem, za kterou je možné ji pověsit na háček, věšáček, skobičku nebo třeba hřebíček. Háčky nejsou součástí dekorace, ale můžete je u nás zakoupit - klikněte zde Samolepicí háčky na stěnu.

Údržba

Při znečištění dekoraci pouze otřete suchým hadříkem. Nedoporučujeme časté přemísťování z jednoho místa na druhé, aby nedošlo k poškození.

Detaily

Kategorie

DEKORACE DO DĚTSKÉHO POKOJE

Obsah po sestavení

5ks dekorace MOŘSKÝ KONÍK

Rozměry po sestavení

Největší mořský koník 7 x 3 x 21 cm

Balení obsahuje

2 x list A4 s 44 kusy k vylámání z předlohy

Navrženo

v Nizozemsku

Vyrobeno

ekologickým a udržitelným způsobem v Číne, více ZDE

Výrobce

Studio ROOF

Kategorie: Dekorace do dětského pokoje od Studio ROOF
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
A Avatar autora | 19.11.2021
Slušná cena, dostatečně velké a skvěle barevné seskupení koníků
5
AK Avatar autora | 5.5.2021
Opravdu mě překvapila kvalita, jsou nádherné.
MB Avatar autora Martin Baumann (Administrátor) 23.5.2021
Dobrý den Adame, děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi, že jste byl se vším spokojen. Na kvalitě všech našich produktů nám nesmírně záleží a proto u nás nekvalitní výrobky nikdy nenajdete. Vlastně je to podstata naší filozofie a lásky k přírodě :) Ještě jednou děkujeme a přejeme ať přináší Vašemu mrňouskovi naše dekorace mnoho inspirace. Hezký den Martin Baumann - lupavkapse.cz
Zpět do obchodu