Modrý humr

  • Vytváří úchvatné podmořské království
  • Okouzlí každou dětskou duši
  • Přináší do prostoru radost i poznání
  • Rozvíjí tvořivost a lásku k přírodě
  • Jednoduchý přírodní styl
  • Pevný a tvrdý materiál
  • Potištěno netoxickými rostlinnými inkousty

Detailní informace ›

399 Kč
Skladem

Nasaďte si brýle a šnorchl, vydáváme se do hlubin oceánu. Podmořský svět je plný barev, pohybu a života – pojďte ho s námi prozkoumat! V tajuplném oceánu modrý humr nejraději dovádí s barevnými rybkami mořskými koníky od Studio ROOF. Ozdobte dětský pokoj nebo herničku jedinečným korálovým útesem, plným inspirace.

Zajímavost

Víte, že vzácné modré zbarvení humra amerického se vyskytuje přibližně jednoho z dvou milionů humrů? Pokud jste modrého humra zatím nezahlédli, nebuďte smutní. Možná vás na dovolené potěší svou nádherou alespoň některý z jeho kamarádů - třeba humr žlutý, křišťálový, anebo albín. Moře a jeho obyvatelé jsou úžasní, že ano? 

Materiál

Tento nádherný 3D model zvířátka od Studio ROOF obdržíte v ploché krabičce. Jednotlivé dílky vylámete jednoduše z předlohy a snadno sestavíte. Obrázkový návod najdete na vnitřní straně obalu. Tato dekorace je vyrobena z pevné a tvrdé recyklované lepenky. Materiál je velmi kvalitní, protože však jsou dílky velice přesné, nemusely by vydržet hrubé zacházení. Buďte tedy, prosím, při sestavování opatrní. Doporučujeme, aby se ho ujali maminka a tatínek. Dekorace je samozřejmě potištěna pouze netoxickými rostlinnými inkousty.

Každá dekorace má na spodní straně sundavací úchytku s kruhovým otvorem, za kterou je možné ji pověsit na háček, věšáček, skobičku nebo třeba hřebíček. Háčky nejsou součástí dekorace, ale můžete je u nás zakoupit - klikněte zde Samolepicí háčky na stěnu.

Údržba

Při znečištění dekoraci pouze otřete suchým hadříkem. Nedoporučujeme časté přemísťování z jednoho místa na druhé, aby nedošlo k poškození.

Detaily

Kategorie

DEKORACE DO DĚTSKÉHO POKOJE

Obsah po sestavení

1ks dekorace MODRÝ HUMR

Rozměry po sestavení

17 x 10 x 39 cm

Balení obsahuje

2 x list A4 s 17 kusy k vylámání z předlohy

Navrženo

v Nizozemsku

Vyrobeno

ekologickým a udržitelným způsobem v Číne, více ZDE

Výrobce

Studio ROOF

Kategorie: Dekorace do dětského pokoje od Studio ROOF
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RS Avatar autora | 19.11.2021
snadné sestavení, pěkný design
5
AP Avatar autora | 15.7.2021
Moc pěkné zpracování výrobku, krásně drží a děti jsou nadšené ???????????? díky
5
P Avatar autora | 14.5.2021
Dekorace nám už přišly a jsou prostě krásné
Zpět do obchodu