Luk a šípy

Tip
Dřevěný luk a šípy ❤️ Babai Toys _ Nejprodávanější vzdělávací hračky typu Montessori pro děti od 3 let, od 4 let, od 5 let _ lupavkapse.cz
1 530 Kč –25 %
  • Rozvíjí rovnováhu, hbitost, soustředění, obratnost a stabilitu celého těla
  • Učí klidnému řešení situací a přispívá k vyrovnanosti dětí
  • Zároveň dává prostor spontánnosti a živelnosti
  • Vyrobeno z přírodního jemně broušeného dřeva
  • Zpracování tvarů je přesné a dokonalé
  • Uloženo v příjemném bavlněném pytlíku
  • Vyrobeno v rodinné firmě na Ukrajině
  • Netoxické materiály a barvy
  • Nádherný dárek pro malé akční hrdiny

Detailní informace ›

1 530 Kč –25 % 1 147 Kč
Skladem

"Ty budeš šerif a já indián, jo? Né, já jsem Robin Hood! A já Legolas!" - Kdo z nás by to neznal. A když zrovna nejsou kamarádi po ruce, stačí popadnout pevný látkový terč a hurá trénovat. Každé hravé dítě sní o pořádném dřevěném luku od Babai Toys. Díky tomuto luku navíc váš drobeček rozvíjí rovnováhu, hbitost, soustředění a obratnost. Jednoduše dokonalá hračka.

Zajímavost

Jak daleko se dá vlastně z luku vystřelit? Historické rekordy v dálkové střelbě z luku jsou velmi dobře zdokumentovány. Roku 1550 se pokusil o nejdelší střelu v historii turecký lučištník Tozkoparan Iskender. O jeho mimořádné síle se vypráví mnoho příběhů. Jeho šíp, věřte nebo ne, doletěl do vzdálenosti 845,79 m. Možná stačilo, aby zafoukal správný vítr a překonal by neuvěřitelný 1 kilometr. Tento rekord nebyl a zřejmě nebude nikdy překonán.

Materiál

Luk a šípy od Babai Toys je ekologická a odolná sada 6 dílů. Luk je vyroben z březové překližky vysoké kvality EURO 1 s certifikací FSC (výrobek z šetrně obhospodařovaných lesů). Je natřen pouze netoxickými barvami na vodní bázi a pro vaše děťátko je naprosto bezpečný. Tětivu tvoří bavlněné lano. Šípy jsou vyrobeny ze dřeva, plstě a vaty. Terč a toulec jsou vyrobeny z bavlny, plstě, bavlněného lana, březové překližky vysoké kvality EURO 1 s certifikací FSC (výrobek z šetrně obhospodařovaných lesů). Díky přírodním materiálům se jedná o udržitelnou hračku, s minimálním dopadem na životní prostředí. Vysoce kvalitní výrobek.

Údržba

Při znečištění dřevěné části otřete nejprve vlhkým hadříkem, namočeným v čisté vodě, a poté je utřete do sucha. Bavlněné části perte v ruce nebo na jemný program, a to při teplotách do 30°C. Hra je určena pro děti od 3 let výše.

Detaily

Kategorie

HRAČKY PRO DĚTI

Obsah

1ks hračka LUK A ŠÍPY

Balení obsahuje

spoustu legrace, dřevěný luk, toulec na šípy, 3 šípy, 1 terč

Rozměry

luk: 68 × 10 × 3,5 cm
šipka: 40,5 × 1 × 1 cm
toulec: 49 × 1,35 cm
hrot šípu: 3 × 2 × 2 cm

Vyrobeno

udržitelným způsobem na Ukrajině

Certifikováno

na Ukrajině

Výrobce

Babai Toys

Kategorie: Hračky pro děti
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
N Avatar autora | 19.11.2021
Jsem spokojená a to maximálně
Zpět do obchodu