Listy - Co to spadlo ze stromu?

Tip Výprodej
Vkládačka Listy ❤️ Co to spadlo ze stromu? _ Stuka Puka _ Kreativní hračky typu Montessori pro děti od 3 let, od 4 let, od 5 let _ lupavkapse.cz
990 Kč –25 %
  • Dokonale procvičuje jemnou motoriku a úchopy prstů
  • Podporuje přirozené vzdělávání a zkoumání hrou
  • Podněcuje lásku ke stromům a pestrosti přírody
  • Přesné rozmanité tvary
  • Netoxické přírodní materiály
  • Nádherný dárek pro malé průzkumníky a milovníky přírody

Detailní informace ›

990 Kč –25 % 742 Kč
Skladem

Prozkoumejte křehký svět listů a plodů našich úžasných stromů. Naučte se všechny názvy a tvary jemnou a hravou formou. Až všechny dílky složíte, pojďme si je společně obkreslit a vymalovat do překrásných podzimních barev. Díky přesným a rozmanitým tvarům si vaše robátko procvičí jemnou motoriku a užije nesmírnou zábavu.

Zajímavost

Sekvoj vždyzelená jménem Hyperion je nejvyšší živý strom na Zemi. Je vysoká skoro jako 2 Petřínské rozhledny, postavené na sebe. Obdivuhodné, že? Měří asi 116 metrů a stará je možná až 2200 let. Sekvoj je tak veliká, že jí zespodu jen stěží spatříte celou. Roste na jihu USA. Kvůli její ochraně ale nebylo přesné umístění stromu veřejnosti nikdy odhaleno, a to je dobře :)

Materiál

Dřevěná vzdělávací hračka Listy - Co to spadlo ze stromu? od Stuka Puka je ekologická a odolná sada z přírodního dřeva. Každý kus je vyroben z březové překližky vysoké kvality. Díky přírodním materiálům se jedná o udržitelnou hračku s minimálním dopadem na životní prostředí. Velikou výhodou je snadné skladování. Puzzle má pevný kryt a dvě silné gumičky, které drží vše pohromadě, když si právě nehrajete. Vše je natřeno pouze bezbarvým netoxickým lakem bez zápachu a naprosto bezpečným pro děti.

Údržba

Při znečištění puzzle otřete nejprve vlhkým hadříkem, namočeným v čisté vodě, a poté ho utřete do sucha. Naše hračky jsou 100% přírodní, a proto se mohou objevit drobné nedokonalosti nebo nesrovnalosti. Vkládačka je určena ke hře pro děti od 4 let výše.

Detaily

Kategorie

HRAČKY PRO DĚTI

Obsah

1ks hračka LISTY - CO TO SPADLO ZE STROMU?

Počet úrovní vkládačky

2 (názvy, listy, semena)

Jazyk textů

čeština

Celkové rozměry

26 x 49 cm

Tloušťka materiálu

tloušťka základny: 3 mm, tloušťka puzzle: 5 mm, tloušťka krytu: 3 mm

Balení obsahuje

úžas a nadšení, 21 vkládacích dílků + 1 rám a 1 kryt

Vyrobeno

udržitelným způsobem v Polsku

Výrobce

Stuka Puka

Kategorie: Stuka Puka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu