Houbový brouk

  • Rozvíjí tvořivost a kreativitu
  • Vytváří prostor plný inspirace
  • Podporuje lásku k přírodě
  • Obohatí dětský svět o radost z poznání
  • Jednoduchý přírodní styl
  • Pevný a tvrdý materiál
  • Potištěno netoxickými rostlinnými inkousty

Detailní informace ›

199 Kč
Skladem

Neobyčejný a kreativní dětský pokoj tvoří základ pro šťastné a zvídavé dětství. Nechte po dětském stole kráčet barevné broučky, po postýlce skákat luční koníky, anebo nad hlavou hravě poletovat motýly a včelky od Studio ROOF. Právě takový pokojík si děti zamilují a během dětství v nich podpoří přirozenou lásku k přírodě.

Zajímavost

Také milujete houby? Jak už název tohoto broučka napovídá, houby jsou jeho velikou vášní. Samička dokonce pokládá na houby i do nich oplodněná vajíčka, a když se z nich vylíhnou malé larvičky, zůstanou na této houbě a celou ji sní. Pokud houbového broučka někdy - třeba na hříbku - spatříte, potěšte se jeho jedinečnou krásou a popřejte mu „Dobrou chuť“ :)

Materiál

Tento nádherný 3D model zvířátka od Studio ROOF obdržíte v ploché krabičce. Jednotlivé dílky vylámete jednoduše z předlohy a snadno sestavíte. Obrázkový návod najdete na vnitřní straně obalu. Tato dekorace je vyrobena z pevné a tvrdé recyklované lepenky. Materiál je velmi kvalitní, protože však jsou dílky velice přesné, nemusely by vydržet hrubé zacházení. Buďte tedy, prosím, při sestavování opatrní. Doporučujeme, aby se ho ujali maminka a tatínek. Dekorace je samozřejmě potištěna pouze netoxickými rostlinnými inkousty.

Každá dekorace má na spodní straně sundavací úchytku s kruhovým otvorem, za kterou je možné ji pověsit na háček, věšáček, skobičku nebo třeba hřebíček. Háčky nejsou součástí dekorace, ale můžete je u nás zakoupit - klikněte zde Samolepicí háčky na stěnu.

Údržba

Při znečištění dekoraci pouze otřete suchým hadříkem. Nedoporučujeme časté přemísťování z jednoho místa na druhé, aby nedošlo k poškození.

Detaily

Kategorie

DEKORACE DO DĚTSKÉHO POKOJE

Obsah po sestavení

1ks dekorace HOUBOVÝ BROUK

Rozměry po sestavení

7 x 5 x 16 cm

Balení obsahuje

4 x list B7 s 11 kusy k vylámání z předlohy

Navrženo

v Nizozemsku

Vyrobeno

ekologickým a udržitelným způsobem v Číne, více ZDE

Výrobce

Studio ROOF

Kategorie: Dekorace do dětského pokoje od Studio ROOF
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 19.11.2021
Pěkně oživí pokojíček dětem, děti jsou nadšené
5
MK Avatar autora | 15.7.2021
Nádherně syté barvy, jednoduchý návod, krásné.
5
Z Avatar autora | 23.5.2021
Ráda bych poděkovala za krásné broučky a motýli. Můj syn je miluje. Jsou opravdu odolné a snadno se skládají. Je to krásná změna oproti klasické dekoraci.
Zpět do obchodu