Co všechno je kolem Slunce?

Výprodej
Vesmír ❤️ Stuka Puka _ Vzdělávací hračky a hry pro rozvoj jemné motoriky pro děti od 2 let, od 3 let, od 4 let a pro školky typu Montessori _ lupavkapse.cz
770 Kč –25 %
  • Rozvíjí jemné motorické dovednosti a soustředění
  • Odhaluje hravou formou tajemství vesmíru
  • Přibližuje úchvatný svět astronomie
  • Podněcuje dětskou zvědavost
  • Velmi snadné skladování
  • Netoxické a přírodní materiály
  • Nádherný dárek pro malé průzkumníky vesmíru

Detailní informace ›

770 Kč –25 % 577 Kč
Skladem

Zvládnete vyjmenovat všech 8 planet naší Sluneční soustavy a jejich správné pořadí podle vzdálenosti od Slunce? S tímto krásným edukačním puzzle od Stuka Puka můžete začít své děťátko seznamovat hravou formou s tajemným vesmírem. Lehněte si večer do trávy a vyprávějte si příběhy o neprozkoumaných planetách a zářivých hvězdách. S touto dřevěnou skládačkou hravě podpoříte dětskou fantazii a procvičíte soustředění.

Zajímavost

Od malička se učíme, že jeden den na naší planetě trvá 24 hodin a jeden rok 365 dnů. Přesněji řečeno, den trvá 23 hodin 56 minut a 4,1 sekundy a rok 365,26 dnů. Víte ale, jak dlouho trvá jeden den například na největší planetě naší Sluneční soustavy – na Jupiteru? Pouhých 9 hodin, 55 minut a 30 sekund. A co takový jeden rok na planetě Saturn? Jeden jediný rok tam trvá 10 759 našich pozemských dnů, což je více než 29 pozemských let. Kdybyste měli kamaráda, který se narodil ve stejný den jako vy, ale na planetě Saturn, znamenalo by to, že přibližně na vaše 29. narozeniny by si sfoukl svou 1. narozeninovou svíčku - byl by mu totiž konečně jeden rok.

Materiál

Dřevěná vzdělávací hračka Sluneční soustava - Co všechno je kolem Slunce? od Stuka Puka je ekologická a odolná sada z přírodního dřeva. Každý kus je vyroben z březové překližky vysoké kvality. Díky přírodním materiálům se jedná o udržitelnou hračku s minimálním dopadem na životní prostředí. Velikou výhodou je snadné skladování. Puzzle má pevný kryt a dvě silné gumičky, které drží vše pohromadě, když si právě nehrajete. Vše je natřeno pouze bezbarvým netoxickým lakem bez zápachu a bezpečným pro děti.

Údržba

Při znečištění puzzle otřete nejprve vlhkým hadříkem, namočeným v čisté vodě, a poté ho utřete do sucha. Naše hračky jsou 100% přírodní, a proto se mohou objevit drobné nedokonalosti nebo nesrovnalosti. Vkládačka je určena ke hře pro děti od 4 let výše.

Detaily

Kategorie

HRAČKY PRO DĚTI

Obsah

1ks hračka CO VŠECHNO JE KOLEM SLUNCE?

Počet úrovní vkládačky

1

Celkové rozměry

52,5 x 30 cm

Tloušťka materiálu

tloušťka základny: 3 mm, tloušťka puzzle: 5 mm, tloušťka krytu: 3 mm

Balení obsahuje

úžas a nadšení, 21 vkládacích dílků k objevení + 1 rám a 1 kryt

Vyrobeno

udržitelným způsobem v Polsku

Výrobce

Stuka Puka

Kategorie: Hračky pro děti
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MK Avatar autora | 7.7.2021
Naše malá měla velikou radost a hned se pustila do skládání. Za nás super a veliká hračka.
5
AN Avatar autora | 17.5.2021
Dobrý den, má šestiletá neteř miluje tuto vesmírnou skládačku. Hrajeme jí společně pokaždé, když přijdu na návštěvu.
5
P Avatar autora | 13.5.2021
Ahoj, právě jsem obdržel tuto dřevěnou hádanku. Vypadá skvěle a dorazila rychle.
MB Avatar autora Martin Baumann (Administrátor) 23.5.2021
Dobrý den Pavle, děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi, že jste byl spokojen. Naše dřevěné hračky vypadají výborně, protože se jedná o zdravé přírodní dřevo zpracované laserovou technologií. Mají tedy dekorativní efekt a vypadají krásně. Konečně nemusíte hračky před příchodem návštěvy schovávat ;) Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho kreativní zábavy. Hezký den Martin Baumann - lupavkapse.cz
Zpět do obchodu