Babočka paví oko

  • Vytváří krásný a kreativní prostor
  • Vyzývá k vymýšlení příběhů
  • Podporuje přirozenou lásku k přírodě
  • Obohatí každé dětské království
  • Jednoduchý přírodní styl
  • Pevný a tvrdý materiál
  • Potištěno netoxickými rostlinnými inkousty

Detailní informace ›

199 Kč
Vyprodáno

Obklopte své děťátko interiérem, který inspiruje k úžasným příběhům a zvídavým otázkám. Namalujte na stěny stromy, větve, listy nebo nádherné květy. Společně pak můžete pozorovat, jak na nich dovádí pestrobarevní broučci, luční koníci, motýli a včelky od Studio ROOF. Právě takové prostředí podporuje dětskou hravost, fantazii a touhu po poznání.

Zajímavost

Dravci, mějte se na pozoru! Tento motýlek má nádherné barevné skvrny na zadních křídlech, připomínající dvě zvídavá paví očka. Říká se, že při pohledu shora vypadají jeho křídla jako moudrá tvář sovy. Je také schopen třením křídel o sebe vydávat syčivý zvuk, který je slyšitelný i pro lidské uši. Tento motýlek proto svým nepřátelům, jako jsou dravci a myši, připadá opravdu hrozivý. My ovšem víme, že je to jen rozkošný šikula.

Materiál

Tento nádherný 3D model zvířátka od Studio ROOF obdržíte v ploché krabičce. Jednotlivé dílky vylámete jednoduše z předlohy a snadno sestavíte. Obrázkový návod najdete na vnitřní straně obalu. Tato dekorace je vyrobena z pevné a tvrdé recyklované lepenky. Materiál je velmi kvalitní, protože však jsou dílky velice přesné, nemusely by vydržet hrubé zacházení. Buďte tedy, prosím, při sestavování opatrní. Doporučujeme, aby se ho ujali maminka a tatínek. Dekorace je samozřejmě potištěna pouze netoxickými rostlinnými inkousty.

Každá dekorace má na spodní straně sundavací úchytku s kruhovým otvorem, za kterou je možné ji pověsit na háček, věšáček, skobičku nebo třeba hřebíček. Háčky nejsou součástí dekorace, ale můžete je u nás zakoupit - klikněte zde Samolepicí háčky na stěnu.

Údržba

Při znečištění dekoraci pouze otřete suchým hadříkem. Nedoporučujeme časté přemísťování z jednoho místa na druhé, aby nedošlo k poškození.

Detaily

Kategorie

DEKORACE DO DĚTSKÉHO POKOJE

Obsah po sestavení

1ks dekorace BABOČKA PAVÍ OKO

Rozměry po sestavení

17 x 5 x 15 cm

Balení obsahuje

4 x list B7 s 13 kusy k vylámání z předlohy

Navrženo

v Nizozemsku

Vyrobeno

ekologickým a udržitelným způsobem v Číne, více ZDE

Výrobce

Studio ROOF

Kategorie: Dekorace do dětského pokoje od Studio ROOF
Položka byla vyprodána…
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 19.11.2021
nádherně zpracované
5
KS Avatar autora | 23.5.2021
Dala jsem je do herničky mé dcery asi před 3 měsíci. Jsou to ty nejroztomilejší dekorace na světě. Barvy jsou hezké a živé. Moje dcera byla nadšená a pomáhala mi je umístit na její zeď. Sestavily jsme je snadno a bez problémů je i pověsily.
5
HC Avatar autora | 14.5.2021
Milujeme tyto motýlky! Dobře provedené, skvělé barvy, můj malý dobrodruh je nadšený. Dorazily rychle a krásně se nám hodí do pokojíčku. Máme je všechny. Musíte být trochu opatrní při skládání, ale jsou nádherní.
Zpět do obchodu